Av Tutkunuzun Tüm Malzemeleri Avburada.com’da

18 Mayıs 2017 Perşembe 14:16
Bu haber 819 kez okundu

Av malzemelerinin e-ticaret sektöründeki online av marketi Avburada.com üzerinden kara avı, balık avı ve atıcılık malzemelerinden aksesuarlarına kadar birçok ürünün satın alınabiliyor.

Av Tutkunuzun Tüm Malzemeleri Avburada.com’da
 Av malzemelerinin e-ticaret sektöründeki online av marketi Avburada.com üzerinden kara avı, balık avı ve atıcılık malzemelerinden aksesuarlarına kadar birçok ürünün satın alınabiliyor. Bunların yanında tekne ve botlar, dalış malzemeleri, giyim ürünleri ve ayakkabı çeşitleri, kamp ekipmanları da Avburada’nın ürün çeşitliliği arasında yer alıyor.

 

Avburada.com online av marketi ile hızlı bir şekilde Dünya’nın önde gelen markalarına ait av malzemelerine ulaşabilmeniz mümkün. Sualtı grubu, kamp malzemeleri, balık oltası, suni yem gibi balık av malzemeleri, havalı nişan tabanca ve tüfek ürünleri, yivsiz tüfek ve aksesuarlar, giyim ve ayakkabı ürünlerine ek olarak tüm aksesuar çeşitlerini Avburada.com’a taşıyan Altıntaş Av Marketi, doğa sporlarına ait birçok ekipmanı eksiksiz olarak web sitesine taşıyor. Koşulsuz iade ve değişim imkanları sunan online av marketinden satın aldığınız ürünleri adresinizde teslim alabiliyorsunuz.

 

2007 yılında Ankara’da av malzemelerinin perakende satış mağazası olarak yaklaşık 20 bin ürün çeşidini tek çatı altında toplayan Altıntaş Av Marketi, kaliteli av malzemelerini geniş kitlelere ulaştırabilmek adına web sitesi girişimi ile hedefine ulaştı ve ürün çeşitliliğini 9 kategoriye ayırdı. Böylece Avburada.com’da aradığınız ürünü kategoriler arasında kolayca bulabiliyor ve ürün görsellerine tıklayarak fiyat ve teknik özellikler hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Av marketiniz Avburada.com’dan kara avı için gerekli tüm ekipman ve aksesuarlar, balık avı kamışları ve motorlarının yanında balık ağı, iğne ve zokalar, atıcılık ile ilgili ekipmanlar ve airsoft silahlar, havalı silahlar ve aksesuarları, bot, ayakkabı, tulum gibi daha birçok outdoor stili giyim ürünleri, tekne ve botlar, dalış ve kamp malzemelerini sanal sepetinize ekleyerek güvenli bir ortamda sipariş verebilirsiniz.

 

Avburada.com web sitesinde kredi kartı ile yapılan alışverişler 256 Bit SSL sertifikası ile güvenlik altında olduğundan alışverişlerinizde kredi kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Online av marketi www.avburada.com web sitesinden av malzemeleri satın alırken online kredi kartı ve banka havalesi gibi ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x