banner72

Bakan Binali Yıldırım'dan 4G açıklaması

20 Eylül 2013 Cuma 04:50
Bu haber 1742 kez okundu

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım, "Bir mahallede üç beş ev, üç beş cami. Ortak kullanım alanı yok. Operatörlerimiz maalesef böyle. Bu geçmişten gelen bir şey, 4G'de unutun bunu" dedi.

Bakan Binali Yıldırım'dan 4G açıklaması
 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım'dan Türkiye'deki GSM operatörlerine 4G uyarısı geldi. 4G ihalesinin farklı olacağı sinyalini veren Bakan Yıldırım, "Bir mahallede üç beş ev, üç beş cami. Ortak kullanım alanı yok. Operatörlerimiz maalesef böyle. Bu geçmişten gelen bir şey, 4G'de unutun bunu" dedi. "Herkes aynı dükkanda buluşacak" diyen ve bu bilgiyi ilk kez kamuoyuyla paylaştığını söyleyen Binalı Yıldırım, " Hesabınızı kitabınızı buna göre yapın. Hız, kalite, farklılık verdiğiniz hizmette olsun "diye konuştu. 

İNTERNET SUÇLARI GİZLENEMEZ

Bir GSM operatörünün düzenlediği proje tanıtım toplantısına katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım, burada bir konuşma yaptı. Konuşmasında İnternet suçlarına değinen Yıldırım, " Gerçek hayatta ne suçsa sanal alemde de o suçtur. Evrensen kaide odur. Yazdığınız bir şey, paylaştığınız bir şey suç teşkil ediyorsa. 'Kusura bakma' deme şansızın yok " dedi. Kimsenin, 'Beni nereden bilecekler' deme şansına sahip olmadığını belirten Bakan Yıldırım, " Bilgisayara parmağınızı bir attınız mı, ömür boyu çıkmaz. Bilecekler, bilmeyecekler böyle bir şey yok. 'Ben Seyşel adalarından girdim, attım' falan. Hikaye. Bunların hiçbir mazereti yok " diye konuştu. 

'NERDEN ÇIKARDIN ŞU SOSYAL MEDYAYI BAŞIMIZA' 

"Dürüst olmaktan daha açık bir şey yok" diye Bakan Yıldırım, "Düşündüğünü söyle ama nefret tohumları ekme. Kavgayı, insanlara saldırmayı teşvik etme. Bu hem kendine zarar, hem memlekete zarar. Hem akla zarar. Ne oldu? '60 gündür esnaf, bakanım iş yapamıyoruz' diyor. 'Nerden çıkardın şu sosyal medyayı başımıza, 'interneti neden bu kadar geliştirdin' deme noktasına geldi" dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x