Volkan Demirel Milli takım için isyan etti

28 Mart 2016 Pazartesi 15:27
Bu haber 721 kez okundu

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, dostlarıyla yaptığı sohbette Milli Takım'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel Milli takım için isyan etti
 Volkan, yakın çevresine, “Milli Takım'ın dikkatini dağıtmamak lazım” dedi ve şunları söyledi:
Volkan Demirel meselesi milli Takım'ın menfaatlerinden daha üstün değildir. Volkan Demirel, bu ordunun sadece bir neferidir, askeridir. Vardır ya da yoktur. " 
"Hazırlık maçları bile olsa Milli Takım'ın dikkatini dağıtacak, huzurunu bozacak bir pozisyona getirmemek lazım. Bunu yapanlar art niyetli. 'Volkan Demirel Milli takım için isyan etti

'Zamanı gelince bunlar değerlendirilir. Fatih Hoca karar verir. Çağrılırsam sonuna kadar ben bu milli takımın emrindeyim." '

"Volkan özür dilemeli, gelmeli gelmemeli, Babacan mı Demirel mi…' Bunlar Milli Takım'ın yüksek menfaatlerine saygısızlıktır."

Özür dilenecek bir şey yapmadım 
Volkan Demirel o sohbette “Basın toplantısı düzenleyip, özür dilerse Milli Takım'a döner” tezini savunanlara da tepki gösterdi.

“Özür dilenecek bir şey yapmadım. Benim kundaktaki çocuğuma küfredildiği bir ortamda özür dileyecek kişi küfredendir."

Hani ailemiz namusumuzdu 
Volkan Demirel, özrün ne anlama geleceğini de açıkladı: “Şunu mu istiyor insanlar: 'Benim kundaktaki çocuğuma küfrettiğin için tepki gösterdim, özür dilerim küfredebilirsin benim çocuğuma, aileme."

Volkan Demirel Milli takım için isyan etti

"Hani bizim ailemiz, çoluğumuz çocuğumuz, namusumuz en önemli değerlerimizdi. 'Milli Takım ailemize küfrettirilme yeridir' dememi mi istiyorlar."

Volkan Demirel Milli takım için isyan etti

Bundan sonra o galiz küfürler başka birine edildiği zaman o insan da şunu mu düşünecek:

'Bak Volkan tepki gösterdi ama döndü dolaştı en sonunda milyonların önünde özür diledi.' Bu mudur çözüm?”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x