banner74

Mehmet Ali Erbil'i çıldırtan buluşma

19 Ağustos 2013 Pazartesi 03:06
Bu haber 1889 kez okundu

Çapkın şovmen Mehmet Ali Erbil'in 18 yaşındaki kızı Yasmin, Mehmet Aslan ile yakınlaştı.

Mehmet Ali Erbil'i çıldırtan buluşma
 İmza attığı işler kadar kendisinden yaşça küçük güzellerle yaşadığı aşklarla da gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil'i 18 yaşındaki kızı Yasmin küplere bindirdi!

YASMİN İLE ASLAN BULUŞTU

Bodrum'da erkek arkadaşıyla tatil yapan Yasmin; geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile ettiği kavgayla gündeme geldi. Sabah'ın haberine göre; magazine hızlı bir giriş yapan Yasmin, şimdi de yine özel hayatıyla sürekli gündemde olan Mehmet Aslan ile yakınlaştı. Dedikodulara göre; Yasmin ile Aslan geçtiğimiz günlerde bir yemekte buluştu.

TANIDIĞI HERKESİ ARAYIP SORDU

Bu buluşma da hemen Mehmet Ali Erbil'in kulağına gitti. Ünlü şovmen,yakınlaşmadan emin olmak için Mehmet Aslan'la ortak tanıdıklarını aradı. Yasmin ile Aslan'ın bir araya geldiğinden emin olan ünlü şovmen vakit kaybetmeden genç adaşını arayıp "Yasmin'den uzak dur" diye sert çıktı. Mehmet Ali Erbil'den ummadığı bir tepki alan Mehmet Aslan da Yasmin Erbil ile görüşmeyi noktaladı. Mali'nin etrafına "Yasmin'i bu piyasadan uzak tutacağım" dediği öğrenildi.

MAGAZİNE HIZLI GİRİŞ

Yasmin Erbil, henüz 18 yaşında olmasına rağmen magazin dünyasında sıkça adından söz ettirmeye başladı. Yasmin, önceki günlerde de Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir erkek yüzünden kavga etmişti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x