Künye / Öne Çıkanlar

Künye / Yeni Eklenenler

İmtiyaz Sahibi
  Penturkhaber Medya İletişim


SİNAN GÖRGÜN

HABER EDİTÖRLERİ
Genel Yayın Yönetmeni        
Ankara Sorumlusu               Temindar ÖZER
İzmir Sorumlusu                  Ceyda TAŞCI
Bursa Sorumlusu                  Tarık ZORBEY  
Tuzla Sorumlusu                   Adem KARA 
Malltepe Sorumlusu               Fatih Değirmenci
Kartal  Sorumlusu                 Faik Uçar     
REKLAM YÖNETİM 
HUKUK DANIŞMANI  
Av.Salih ER
Yazılım & Tasarım & Sistem Yönetimi 


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Penturkhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Penturkhaber.com da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Penturkhaber.com sorumlu tutulamaz...

Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır.
Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışmaktadır. Telif haklarına saygımızdan Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. İnceleme sonucunda telif hakkı doğuran video sitemizden kaldırılacaktır.