banner74

Bodrum'a tatile gidecekler dikkat yatacak yer kalmadı!

25 Ağustos 2017 Cuma 18:44
Bu haber 1492 kez okundu

BODRUM'da otellerin dolululuk oranı yüzde 100'e ulaştı. Bayram tatili öncesinde yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Bodrum'da ne plajlarda ne de otellerde deyim yerindeyse yatacak yer kalmadı.

Bodrum'a tatile gidecekler dikkat yatacak yer kalmadı!
 BODRUM, bayrama çok az süre kala özellikle yurt içinden gelen tatilcileri ağırlamaya başladı. Emniyet, jandarma ve sahil güvenlik ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri aldığı ilçede bu sabahtan itibaren kentin girişinde uzun araç kuyrukları oluştu. Yerlilerin yanı sıra İsviçre, İsveç, Almanya, Danimarka, Belçika ve Hollanda’da yaşayan Türk vatandaşları da kente yoğun ilgi gösterdi. Plajlar tatilcilerle dolup taştı, otel rezervasyonları turizmcilerin yüzünü güldürdü.

TATİLE GELDİ, DOST KAZANDI

Bodrum’un Gümbet Plajı’ndaki bir otele ailesi ile birlikte bayram tatiline gelen ve İsviçre’nin Zürih kentinde yaşayan 18 yaşındaki Feride Erman’ın plajdaki sokak köpeği ile dostluğunu görenler hayran kaldı. Tatil için ailesi ile Bodrum’a geldiğini belirten Erman "Ben onu çok sevdim, birlikte denize giriyoruz ve yüzüyoruz. Benden hiç ayrılamıyor ben de ondan ayrılamıyorum. Bodrum’da muhteşem bayram tatilinin yanında çok güzel bir dost kazandım, eğer yasal işlemleri yapabilirsem onu Zürih’e götüreceğim" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x