banner72

MHP İstanbul Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

28 Mart 2015 Cumartesi 21:27
Bu haber 870 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul milletvekili aday adaylarının tanıtımı Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen bir törenle tanıttı.

MHP İstanbul Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı
 Törene TBMM Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul ilçe başkanları ve bir çok partili katıldı.

Programın konuşan MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, 300'ü aşkın milletvekili aday adayını 88'e indireceklerini belirtti.

Karataş, 'Adalet ve Kalkınma Partisi, İslam'ı referans kılarak riyakarlık ve münafıklık yapmıştır, ortaya çıkmıştır. Mensupları da riyakarlığı uzatmaktadırlar. Biz burada Adalet ve Kalkınma Partisi'ne ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy veren seçmenlerimize sesleniyoruz; gelin sizi dinen istismar edenlere cevap verelim sandıkta. Gelin sizi cumhuriyet değerleriyle, Atatürk'le istismar edenlere sandıkta cevap verelim. Bunlara cevap verilecek tek adres Milliyetçi Hareket Partisi'dir. Saf ve temiz insanlarımızı, dini değerleriyle, cumhuriyet ve Atatürk değerleriyle kandırmışlar oylarını almışlar. Artık Türkiye'de ki bütün memleket severlerin uyanması gerekir. Gidilen istikamet doğru değildir. Türkiye yön değiştirmiştir, yörünge değiştirmiştir. Onun için bu yörüngeyi merkeze oturtalım" diye konuştu.

Konuşmanın ardından aday adayları sahneye çıkarak partilileri selamladı. Ardında sahnede sadece kadın aday adayları kalarak partilileri selamladı. 

Toplantıda daha sonra MHP İstanbul millletvekili aday adayları sahneye çıkarak davetlileri selamladı. Toplantı halk müziği sanatçısı Muftafa Yıldızdoğan’ın verdiği konserle son buldu.Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x