Cihangir'de kötü kokular gelen eve giren ekipler şoke oldu

12 Temmuz 2018 Perşembe 16:40
Bu haber 1139 kez okundu

İstanbul Cihangir'de kötü koku gelen daireye giren polis ekipleri şaşkına döndü. Polisler evde hem yaşlı kadının cansız bedeniyle hem de 8 ton çöple karşılaşırken belediye ekiplerince temizleme çalışması başlatıldı.

Cihangir'de kötü kokular gelen eve giren ekipler şoke oldu
 BEYOĞLU'nda bir apartmanın 6. katında gayrimenkul zengini kadının deniz manzaralı evinden 8 ton çöp çıktı. Ev sahibi Meliha Öner'in lüks hayatı dramatik bir sonla noktalanmış. Kadının aylar önce öldüğü evden yayılan kötü koku nedeniyle farkedilmiş. Çöp evde hayatını kaybeden Öner'in cenazesi çıkarıldıktan sonra kızına bilgi verildiği ancak kızının evi kilitleyerek ilgilenmediği ortaya çıktı.

Cihangir'de kötü kokular gelen eve giren ekipler şoke oldu

ihangir Mahallesi Pürtelaş Sokak'taki bir apartmanın 6. katındaki daireden kötü kokular gelmesi üzerine Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne ihbar geldi. Polis ekipleri ile eve gelen belediye ekipleri kapıyı çilingir yardımıyla açarak içeriye girdi. 
Cihangir'de kötü kokular gelen eve giren ekipler şoke oldu

Apartmana gelen polis ekipleri dairede yaşayan yaşlı kadının cansız bedeniye karşılaştı. Yaklaşık 8 ton çöp bulunduğu belirtilen evden çıkarılan çöpler kamyonlara taşındı.

PARAYI KAYBETTİ KAFAYI YEDİ: Cihangir Mahalle Muhtarı Sündüs Uluman, "Ben burada 20 yıllık mahalle muhtarıyım. Burada yaşayan kadını da 20 yıldır tanırım. Bankadaki parasını batırdıktan sonra kafayı yedi. Kadın çok zengin, gayrimenkul zenginiydi. Son zamanlarda sokakta bulduğu tüm eşyaları eve taşımaya başlamıştı. Çocuğunu bile eve almıyordu. Evde ölmüş 2 ay sonra fark edildi. Alt kat satılığa çıkmıştı eve bakmaya gelen bir alıcının kötü kokuyu fark etmesi üzerine eve girildi ölmüştü" diye konuştu.

KIZI ANNESİNİN CENAZESİYLE İLGİLENMEMİŞ: Bu arada evin sahibi Meliha Öner'in 4 ay önce hayatını kaybettiği öğrenildi. Çöp evde hayatını kaybeden Öner'in cenazesi çıkarıldıktan sonra kızına bilgi verildiği ancak kızının evi kilitleyerek ilgilenmediği belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x