banner74

KATİL ZANLISINDAN KAN DONDURAN AÇIKLAMA !

05 Ekim 2014 Pazar 02:38
Bu haber 1150 kez okundu

35 yaşındaki adamı boynundan vuran 18 yaşındaki genç kan dondurucu açıklamalarda bulundu.

KATİL ZANLISINDAN KAN DONDURAN AÇIKLAMA !
 Samsun'da inşaat işçisi 35 yaşındaki Davut Aydın'ı tabancayla boynundan vurarak öldüren 18 yaşındaki Kürşat Bayar, polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı. Şüpheli adliyeye sevk edilirken, "Biz de kurbanı kestik" diye bağırdı.

Merkez Atakum İlçesi'nde 2 gün önce meydana gelen olayda, evli ve 2 çocuk babası inşaat işçisi Davut Aydın, Cumhuriyet Mahallesi'nde park halindeki minibüsün içinde otururken, yanına gelen Kürşat Bayar ile konuşmaya başladı. İddialara göre bir süre sonra ikili arasında alacak- verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bayar, ruhsatsız tabancasını çıkarıp Aydın'ın çenesinin altına dayayıp tetiği çekti. Ağır yaralanan Aydın, özel bir hasteneye kaldırılırken Bayar kaçtı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Davut Aydın, dün hayatını kaybederken akşam saatlerinde de Kürşat Bayar polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

Bugün nöbetçi mahkemeye sevk edilen cinayet şüphelisi Bayar, Adliye Sarayı'na girerken "Biz de kurbanı kestik" diye bağırdı.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x